Firma

°CLIMATEO – nowa odsłona wielu starych, cennych doświadczeń.

Gdy w 2004 roku jako Maxair hvac technic Sp. z o.o zaczynaliśmy z pierwszym, zaskakująco rozbudowanym i innowacyjnym jak na owe czasy sklepem internetowym, w branży hvac nikt nie traktował nas poważnie. Sprzedaż internetowa raczkowała, e-commerce kojarzył się raczej ze sprzedażą książek i płyt, Amazon był na niekończącym się skraju bankructwa a większość społeczeństwa nie posiadała dostępu do mobilnego internetu. I trudno zaprzeczyć, że sceptycy mieli rację, bo kolejne lata pokazały, że Maxair stał się hurtownią wentylacyjną z marzeniami „online” i sprzedażą „offline”. Nasze hurtownie w Warszawie, Krakowie i Lublinie rozwijały się całkiem nieźle, ale sercem byliśmy w świecie e-commerce.

Równolegle, krok po kroku, głównie dzięki platformie Allegro rozwijaliśmy sprzedaż pod szyldem wentylacja24.pl ucząc się i rosnąc razem z całym rynkiem e-commerce. Dziś jesteśmy największym sprzedawcą internetowym branży HVAC w Polsce, niekwestionowanym liderem Allegro, importerem i dystrybutorem b2b.

Aby podkreślić zachodzące zmiany zmieniliśmy nazwę na °CLIMATEO, budując jednoznaczną e-commercową tożsamość, pod którą zamierzamy skonsolidować doświadczenia i sprzedaż kilku sklepów i podmiotów zależnych. 

Centrala firmy mieści się w Kokotowie gdzie zlokalizowany jest również magazyn wysokiego składowania o powierzchni 4000 m2, a w nim kilka tysięcy urządzeń dostępnych od ręki.

Dane firmy

CLIMATEO.EU Sp. z o.o. 

Kokotów 703 

32-002 Kokotów 

VAT: PL5272438859 | REGON: 015775169 | BDO: 000454288 

tel. + 48 513-677-545

e-mail: sklep@climateo.pl

Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 - 16:00