Syfon kulowy HHL136 Kondensacyjny Blokada zapachu HL Hutterer & Lechner GmbH (ID: HAR 30000163)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 119,00   Kup na firmę i odlicz 22,25 zł VAT
szt.
  • Dostępność: 185 szt.
  • Dostawa: GRATIS OD 499 ZŁ

Dane techniczne

Materiał PP
Średnica DN40 x5/4" mm
Przepustowość 0.15 l/s
Masa 0.25 kg
Średnica króćców przyłączeniowych - "

Opis

Syfon kondensacyjny z wodną i mechaniczną blokadą antyzapachową

 

Syfon kondensacyjny DN40 poziomy z podłączeniem 5/4' (DN32) względnie d 12 - 18 mm (dla gładkich węży) pionowym lub poziomym, zasyfonowanie wodne (60 mm) z mechanicznym zamknięciem przeciwzapachowym i czyszczakiem. Dla urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji kominowych i tym podobnych.

Zazwyczaj przy projektowaniu urządzeń odprowadzjących skropliny, nie zwraca się specjalnej uwagi na sposób odprowadzenia skroplin. Podłączenie skroplin pozostawia się zazwyczaj inwencji twórczej wykonawcy. Czasem niestety efektem takiego działania jest pojawiający się przykry zapach na obiekcie. Jednak powstające już na etapie wykonawstwa problemy, czy też właśnie po zakończeniu prac wykonawczych, można skutecznie rozwiązać już w fazie projektowania poprzez zastosowanie odpowiednio skutecznych rozwiązań.

Przy dłuższych przerwach w pracy urządzeń może dojść do wyschnięcia zasyfonowania, przez które urządzenie jest podłączone do kanalizacji sanitarnej. Dlatego należy zwrócić uwagę na odpowiednią wysokość zasyfonowania

Wymiary